Допомога воїнам АТО – свята справа

Допомога воїнам АТО – свята справа

«Нехай в Україні буде мир!», «Допоможемо бійцям!», «Повертайтесь додому живими!» – ці та інші лозунги чуємо щодня на роботі, на вулиці, у соцмережах. Люди збирають кошти, відправляють ліки, речі й листи в зону АТО, з радістю зустрічають своїх героїв, котрі повернулися зі Сходу.

Не стали винятком і козаки Прилуцького козацького полку МГО «Козацтво Запорозьке». Нещодавно на раді полку було вирішено зібрати все, що зараз необхідно воїнам і разом в волонтерською сотнею відвезти нашим землякам. Враховуючи тяжкі умови перебування в зимовий період козаки Прилуцького козацького полку повезли власноруч виготовлені «буржуйки», маскувальні сітки, акумулятори, теплий одяг.

Активно підтримали ініціативу допомоги воїнам АТО і берегині козаків, їх подруги та просто патріотично налаштовані прилучанки. Ліпили вареники з картоплею, з грибами та картоплею, капустою, смажили заправку, сікли та квасили капусту, мололи сало з часником, готували шкварки.

Подбати про безпеку кожного бійця держава поки що, на жаль, не спроможна. Щоб наші солдати залишались живими й здоровими, потрібно їм допомагати. Тож нехай наші земляки отримавши цю допомогу відчують як насправді за них хвилюються, люблять та поважають козаки Прилуцького козацького полку МГО «Козацтво Запорозьке» з родинами.