Віддай людині крихітку себе

Віддай людині крихітку себе

Вже декілька місяців на Україні тривають запеклі бої. В цей нелегкий час українські чоловіки на Сході захищають нас з вами, стримують агресора, відстоюють державну незалежність. Декому з них це коштувало життя і дуже багатьом – здоров’я. До лікарень постійно доставляють наших хлопців зі страшними пораненнями, весь цей час лікарі днями й ночами роблять все можливе, щоб врятувати життя бійців. І постійно, постійно, постійно ллється кров. Жодне хірургічне втручання не обійдеться без переливання кробі або її продуктів Рахунок йде на десятки літрів.

Козаки Прилуцького козацького полку МГО «Козацтво Запорозьке» вважають за доцільне продовжувати вже розпочату акцію «ВІДДАЙ ЛЮДИНІ КРИХІТКУ СЕБЕ, ЗАТЕ ДУША НАПОВНЮЄТЬСЯ СВІТЛОМ» по здачі крові воїнам АТО. Як говорить кошовий отаман Прилуцького козацького полку МГО «Козацтво Запорозьке» Радченко Сергій : «Я знаю, що в Прилуках живуть небайдужі, чесні та активні люди, готові допомагати один одному. Донорська кров і в мирний час потрібна щодня, а тим паче сьогодні . Ми віримо, що разом ми зможемо врятувати багато життів. Приєднуйтесь до цієї акції Бути донором – гідно.»

Дорогі донори! Ми просимо вас допомогти воїнам АТО, яким необхідна донорська кров. Пам’ятайте: ви можете врятувати життя!

Для того щоб взяти в ній участь Вам необхідно звернутися в на станцію переливання крові м. Прилук, або зателефонувати за номером (095) 822-90-23.